Izvērstā Meklēšana
Darba Spiediens:   bar
Ražība / patēriņš:   m3/min
Eļļas
Bezeļļas
Skrūves kompresors
Virzuļu kompresors
Serviss

Mūsu profesionāli atzītā un autorizētā KOMPRESORI.lv komanda, atšķirībā no citiem uzņēmumiem, vienmēr piedāvā kompleksu rūpniecisko kompresoru sistēmu risinājumu, tas ir ne tikai pašu kompresoru iekārtu piegādi, bet arī pilnībā to uzstādīšanu, apsaistīšanu ar profesionāliem, īpaši saspiestam gaisam paredzētiem cauruļvadu materiāliem, pieslēgšanu pie elektrotīkliem un ventilācijas iekārtām. Esam veikuši un piedāvājam arī elektroietaišu un ventilācijas sistēmas apsaistes darbus- visu, kas nepieciešams, lai iekārtas tiktu uzstādītas un varētu tik pilnvērtīgi ekspluatētas. 
Izvēloties kompresoru iekārtu piegādātāju, ikreiz rekomendējam pārdomāt kurai kompānijai uzticēt šo darbu, ņemot vērā to, ka vislabāk ir izvēlēties risinājumu, kur jau sākotnēji tiek paredzēts viss nepieciešamais, lai turpmākā iekārtu ekspluatācija noritētu bez problēmām, lai būtu izvērtēti visi tehniskie aspekti un parametri.
Par īpaši svarīgu aspektu uzskatām vienmēr patiesas informācijas sniegšanu klientam par paredzamajām izmaksām, nepieciešamajiem materiāliem, darba apstākļiem un ekspluatācijas niansēm, nenoklusējot informāciju par iespējamām papildu izmaksām. Īpašu uzmanību pievēršam kvalificēta servisa nepieciešamībai. Vēlamies arī uzsvērt, ka ne vienmēr sākotnēji lētāks iekārtu piedāvājums, var tāds izrādīties arī praksē. No pieredzes nākas secināt, ka nereti šādos gadījumos, atklājas dažādas papildu izmaksas, vai arī iekārtas izrādās tehniski neatbilstošas, novecojušas un neefektīvas kā rezultātā klientam nākas pārmaksāt par uzstādīšanu, ir pārlieku lielas ekspluatācijas un elektroenerģijas izmaksas.
Kā zinās teikt un apliecināt ne viens vien KOMPRESORI.lv klients, mūsu uzņēmums ikvienai iekārtai sniedz pilnu servisu visā tās darbības laikā. Kompresoru serviss tiek nodrošināts visā Latvijas un arī Baltijas valstu teritorijā, neatkarīgi no klienta atrašanās vietas un darbības specifikas. Īpaši esam specializējušies un vācu ražotāja BOGE Kompressoren, Atlas Copco grupas kompresoru Worthington Creyssensac, Rollair, apkopē, kā arī veicam tādu ražotāju kā Kaeser, Compair, Ingersoll Rand, Abac, Fini un citu kompresoru apkopi un remontu.

Aktuāli
HIGH SPEED TURBO

Jaunākie BOGE kompresori

Apskatīt sīkāk
Jauna EFFILENCE tehnoloģija

Jauns rotoru profils

Augstāka efektivitāte

Apskatīt sīkāk
DUOTHERM opcija

DUOTHERM opcija ūdens uzsildīšanai

Iegūstiet silto ūdeni neizmantojot papildus enerģiju un nemaksājot papildus rēķinus!

Apskatīt sīkāk