Izvērstā Meklēšana
Darba Spiediens:   bar
Ražība / patēriņš:   m3/min
Eļļas
Bezeļļas
Skrūves kompresors
Virzuļu kompresors
Jaunumi
2017.10.02

Aicinām apmeklēt OTTENSTEN LATVIA stendu izstādē Lauksaimniecības un meža tehnika, Rāmavā, 2017.gada 5-7.oktobrī.

2015.12.09

Līdz ar izstādes Tech Industry 2015 noslēgšanos esam apkopojuši savas darbības rezultātus un pateicamies izstādes apmeklētājiem par mūsu stenda apmeklējumu un lietderīgo tikšanās laiku.

Ieskats KOMPRESORI.LV izstādes stendā mājas lapas sadaļā Projekti.

2015.11.17

Kā ikkatru gadu gatavojamies dalībai lielākajai ražošanas iekārtu izstādei “Tech Industry”. Šogad, papildus jau zināmajiem un atzinīgi novērtētajiem BOGE skrūves kompresoriem, iepazīstināsim ar BOGE K sērijas bezeļļas virzuļu kompresoru unikālo tehnoloģiju. Kā jaunumu Latvijā piedāvāsim darbībā iepazīt tālo infrasarkano staru sildītājus AIRREX, kas ir īpaši efektīvi un ekonomiski savā darbībā, noderīgi ražošanas telpu, noliktavu u.c. platību apkurei.

Ielūdzam Jūs apmeklēt mūsu stendu (D-7) izstāžu sabiedrības BT1 rīkotajā izstādē Tech Industry 2015, kas notiks no šā gada 26. līdz 28. novembrim.

Bezmaksas ielūgumi pie mūsu tirdzniecības pārstāvjiem. Aicinām klientus un apmeklētājus jau laicīgi pieteikties ielūgumiem: ottensten@ottensten.lv vai arī saņemt tos mūsu birojā Rīgā, Čiekurkalna 1.līnijā 11.

2015.09.18

Īpaši Eiropas prasībām atbilstoši infrasarkanie dīzeļdegvielas sildītāji

15 gadu resursa garantija!

 

Infrasarkanie dīzeļdegvielas sildītāji patērē minimālu elektroenerģijas daudzumu (piemēram, tikai 80W –vienas elektrospuldzes jauda!!!), kas nepieciešams tikai elektroniskā kontroles paneļa un aizdedzes sistēmas pjezoelementa vajadzībām. Dīzeļdegvielas sildītāji ir īpaši efektīvi vietās, kur nav pieejamas lielas elektriskās jaudas. Izmantojot akumulatorus vai strāvas ģeneratorus AIRREX sniedz iespēju izveidot pilnīgi autonomu un neatkarīgu apkures sistēmu. Sildelementa caurulēs ir izmantots augstas kvalitātes katalizators ar divu slāņu cēlmetāla pārklājumu (uz ko norāda sildītāja salīdzinoši augstā cena) un mikrodaļiņu, bīstamo gāzu un nepatīkamo smaku atdalīšanu. Sildītāji ir ekoloģiski nekaitīgi, bez nepatīkamas smakas un izmešiem, klusi darbībā un ar augstu ugunsdrošības pakāpi (trīs līmeņu drošības sistēma).

 

Pateicoties unikālam un patentētam sildelementa cauruļu keramiskam pārklājumam, AIRREX pārvietojamie dīzeļdegvielas sildītāji ir ļoti izturīgi, ātri un efektīvi nodrošina telpas vai nepieciešamās platības uzsildīšanu. Atšķirībā no citiem sildītājiem šie sildītāji nesamazina skābekļa daudzumu telpā (piemēram, kā gāzes sildītāji), nepadara telpas gaisu pārlieku sausu (piemēram, kā elektriskie konvekcijas sildītāji), nerada statisko strāvu un caurvēju (kā sildītāji ar ventilatoru). Infrasarkano dīzeļdegvielas sildītāju uzstādīšanai van nepieciešama projekta izstrādāšana un saskaņošana, īpaša montāža un uzstādīšana. Viens sildītājs var apsildīt līdz pat 240 m² lielas platības!!!

Šādu pat platību līdzvērtīga apsildīšana iespējama tikai ar stacionārām centralizētām siltumapgādes sistēmām, bet tās prasa ievērojami vairāk ieguldījumu- projektu, montāžu, gāzes / degvielas pieslēgumu, ekspluatācijas izmaksas, nemaz nerunājot par laiku, kas nepieciešams sistēmas izveidei un realizācijai. Mūsu piedāvātais risinājums, taupot Jūsu laiku un līdzekļus ir pārvietojamais infrasarkano staru dīzeļdegvielas sildītājs AIRREX

Sadaļas: Infrasarkanie sildītāji Sildītāji ar dīzeļdegvielu Elektriskie sildītāji Rūpnieciskie sildītāji Sildītāji celtniecībai
2014.12.10

Stends

Veiksmīgi noslēgusies dalība ikgadējā izstādē Tech Industry 2014. Daudzi klienti īpašu uzmanību veltīja BOGE energoefektīvo kompresoru apskatei un atzinīgi novērtēja TESEO alumīnija cauruļvadu sistēmas priekšrocības.

kubs

2013.10.14

Gatavojamies dalībai ikgadējā rūpniecības izstādē Tech Industry 2014.

Izstādes laikā KOMPRESORI.LV iepazīstinās klientus ar jaunumiem saspiestā gaisa tehnoloģiju un iekārtu jomā.

Būs iespējams apskatīt kompresoru ar iebūvētu energoefektivitātes opciju DUOTHERM. Apmeklētājus iepazīstināsim ar gāzu ģeneratoriem Slāpekļa un Skābekļa rūpnieciskai ražošanai.

Aicinām klientus un apmeklētājus jau laicīgi pieteikties ielūgumiem: ottensten@ottensten.lv

 

Izstādes organizētāji- BT1:
No 4. līdz 6. decembrim Rīgā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstāde “Tech Industry 2014”, kas ir gada nozīmīgākais un lielākais metālapstrādes un mašīnbūves pasākums Baltijas reģionā.

Izstāde “Tech Industry” notiks divās hallēs un tajā piedalīsies vairāk nekā 250 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas, Polijas, Itālijas, Vācijas, Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas un citām ārvalstīm, kas vienkopus demonstrēs modernākās metālapstrādes un rūpnieciskās iekārtas darbībā, mašīnbūves iekārtas un materiālus, gaisa plūsmu tehnoloģijas un hidrotehnoloģijas, metālizstrādājumus ražošanai, automatizācijas un vadības sistēmas, hidrauliskās iekārtas, elektroinstrumentus, mēriekārtas, elektroniku un elektrotehniku, gāzes apgādes iekārtas, noliktavu aprīkojumu, iekraušanas un izkraušanas tehniku, kā arī citas iekārtas, materiālus un tehnoloģijas.

Aktuāli
HIGH SPEED TURBO

Jaunākie BOGE kompresori

Apskatīt sīkāk
Jauna EFFILENCE tehnoloģija

Jauns rotoru profils

Augstāka efektivitāte

Apskatīt sīkāk
DUOTHERM opcija

DUOTHERM opcija ūdens uzsildīšanai

Iegūstiet silto ūdeni neizmantojot papildus enerģiju un nemaksājot papildus rēķinus!

Apskatīt sīkāk